solijumi.lv – nekā personīga

solijumi_neka_personiga.pngTV3 raidījuma Nekā personīga žurnālisti bija uzgājuši solijumi.lv un tas viņiem likās gana interesants projekts, kā rezultātā viņi uzaicināja mani par to pastāstīt. Nu un man tā likās interesanta iespēja popularizēt šo projektu plašākai auditorijai. Sarunāju daudz un dikti, interesanti, kas beigās no tā visa būs samontēts. Redzēt varēs jau šosvētdien.

5 Responses to solijumi.lv – nekā personīga

 1. Toms saka:

  o…apsveicu 🙂

 2. Šodien tomēr neparādīja, droši vien dēļ citiem sižetiem vietas nepietika.

 3. Lee saka:

  ta kaa neesmu LV, bet gribu redzeet sizetu par Tavu projektu, gribeju prasit vai ir jau radits tas sizets, un kuraa datumaa?

 4. Lee saka:

  ta kaa neesmu LV, bet gribu redzeet sizetu par Tavu projektu, gribeju prasit vai ir jau radits tas sizets, un kuraa datumaa?

  P.s. iepr. komentaa nepareizu weblapu noradiju

 5. Vigants saka:

  Jā. labs darbiņš! Beidzot būs konkrēti kur apska’tities, kas tad nav darīts no politiķu puses! 🙂 Pietrūkst tāds vienotas un pārskatāmas statistikas par katru no organizācijām un cilvēkiem: kopējais pīrāgs tie ir kopējie solījumi un tad pa sadaļām uzreiz var redzēt kas ir cik izpildījis, cik solījumi vēl ir procesā un kuri nav izpildīti… tad varēs arī redzēt kas ir tie, kas sola un pilda, kas ir tie, kas nesola, kas ir tie, ka sola un nepilda… un protams tie, kas ir daudz sasolījuši un ir jāpieskata! 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: