Tā kā mūsu kompānija bija viens no galvenajiem organizatoriem BibCamp 2 “nekonferencei bibliotekāriem”, tad organizētāji palūdza mani piedalīties un kaut ko noprezentēt. Tā kā runāt par man tuvām lietām man patīk :), tad es pieteicos uz veselām trīs prezentācijām.
Tālāk redzami slaidi no manām prezentācijām:
Web 2.0
Web lietojamība
Spējā jeb Agile pieeja
Galvenais “izaicinājums” bija noprezentēt šīs tehnoloģiskās tēmas pēc iespējas ne-tehnoloģiskākā veidā. Kopumā izdevās samērā veiksmīgi, jo auditorijai bija daudz jautājumu. Vislielākā interese bija par web lietojamību, jo šīs idejas var izmantot jebkuršs arī vienkāršu web lapu veidošanā.
Kopumā iespaids par BibCamp palika labs un noteikti rekomendēju arī citās jomās sākt organizēt šāda veida “nekonferences”. Par citiem BibCamp 2 iespaidiem var izlasīt Jāņa un Kristapa blogos.
sory, bet tavas prezentaacijas laikaa gandriiz aizmigu :(, taadeelj aatri vien devos skatiities citas prezentaacijas